Cyborg Mutant Zombie Circus

Zábavná karetní hra volně šiřitelná na základě licence Creative Commons. ZIP archiv (42 MB) obsahuje dvě PDF s kartami, návod k vytištění a pravidla hry. Hru si zde můžete stáhnout a vytisknout nebo nechat u nás vyrobit.

Podpořte JerryLabs!

Nebo 🎁 platbou na účet 1126400055/3030

Zde může být vaše reklama
👪 2‑6
Počet hráčů
30‑60 minut
Délka hry
👶 od 12 let
Věk
kompetetivnísci-firpgsurvivaldystopickáhumor

Galerie

Více o hře

Cyborg Mutant Zombie Circus původně vznikla jako vánoční dárek pro nejbližší okruh přátel v zimě 2018. Po nečekaném ohlasu jsme se rozhodli sdílet její potenciál se světem. Po létech vývoje, testování a úprav máme tu čest oznámit, že vstupujeme do cílové rovinky prvního oficiálního print-to-play vydání pro veřejnost.

Překonejte překážky a nástrahy bláznivého labyrintu. V kůži vyřazeného robota nebo nepovedeného mutanta získejte přízeň fanoušků a staňte se šampionem arény Cyborg Mutant Zombie Circus, jejíž cena pro vítěze je meta nejvyšší - stát se člověkem.

Poděkování

Za testování a feedback, díky kterému vděčí Cyborg Mutant Zombie Circus své současné podobě, děkujeme Jolance, Web Pro týmu, České deskoherní společnosti a všem ostatním, kteří se na něm podíleli. Autorem většiny finálních ilustrací a designu karet je Ondřej Šulák.